TRASY - 1976Autor: faleQ:1 - STAROD¡BROWSKA - Lwowska - Wałowa - Krakowska - (powrót: Targowa - Kniewskiego - Szeroka - Lwowska - Goslara - Mickiewicza) - Zbylitowska Góra - ZGŁOBICE
1 bis - STAROD¡BROWSKA - Lwowska - Wałowa - Krakowska - (powrót: Targowa - Kniewskiego - Szeroka - Lwowska - Goslara - Mickiewicza) - Kochanowskiego - ZAKŁADY MECHANICZNE
(kursował tylko w dni robocze)2 - KOŚCIUSZKI - Pułaskiego - Dzierżyńskiego - (powrót: Krasińskiego - Kościuszki) - Lipowa - Chemiczna - KAPRO
2 bis - Pl. KOŚCIUSZKI - Kościuszki - Ujejskiego - Dzierżyńskiego - (powrót: Krasińskiego - Kościuszki) - Lipowa - ZAKŁADY AZOTOWE
3 - Pl. BOHATERÓW GETTA - Dębowa - Bóżnic - Mickiewicza - 1 Maja - Klikowska - BIAŁA
4 - STAROD¡BROWSKA - Kołłątaja - Dąbrowskiego - (powrót: Lwowska - Kołłątaja) - Gumniska - Świerczewskiego - Skrzyszów - SZYNWAŁD
5 - GOLDHAMMERA - Mickiewicza - Nowodąbrowska - (powrót: Poniatowskiego - Goldhammera) - KRZY¯ (GRANICA MIASTA)
6 - GOLDHAMMERA - Mickiewicza - Nowodąbrowska - (powrót: Poniatowskiego - Goldhammera) - Krzyska - Pawęzów - ŚMIGNO
7 - GOLDHAMMERA - Mickiewicza - Nowodąbrowska - (powrót: Poniatowskiego - Goldhammera) - Lisia Góra - Breń - D¡BROWA TARNOWSKA
7 bis - GOLDHAMMERA - Mickiewicza - Nowodąbrowska - (powrót: Poniatowskiego - Goldhammera) - Lisia Góra - Dąbrowa Tarnowska - Morzychna - Odporyszów - ¯ABNO
(kursował tylko w dni robocze)8 - BEMA - Bandrowskiego - Narutowicza - (powrót: 18 Stycznia - Bema) - Konarskiego - Tuchowska - Tarnowiec - Nowodworze - PORęBA RADLNA
9 - RZęDZIN - Lwowska - Wałowa - Krakowska - (powrót: Targowa - Kniewskiego - Szeroka - Lwowska) - Czerwona - Czerwonych Klonów - ZAKŁADY AZOTOWE
10 - STAROD¡BROWSKA - Lwowska - Orkana - Wola Rzędzińska - WAŁKI
10 bis - STAROD¡BROWSKA - Lwowska - Orkana - WOLA RZęDZIńSKA
(kursował tylko w dni robocze)11 - STAROD¡BROWSKA - Lwowska - Ładna - PODGÓRSKA WOLA
12 - SIEROTEK - Kościuszki - Ujejskiego - Dzierżyńskiego - Krasińskiego - (powrót: Krakowska - Sierotek) - Klikowska - Niedomicka - Łęg Tarnowski - Ilkowice - Niedomice - ¯ABNO
13 - DWORCOWA - Krakowska - Koszycka - Koszyce - Rzuchowa - SZCZEPANOWICE
14 - SKRZYSZÓW - Świerczewskiego - Gumniska - Konarskiego - Narutowicza - 18 Stycznia - Bema - Krakowska - Zbylitowska Góra - Zgłobice - BŁONIE
(kursował tylko w dni robocze)15 - STAROD¡BROWSKA - Lwowska - Wałowa - Krakowska - (powrót: Targowa - Kniewskiego - Szeroka - Lwowska - Goslara - Mickiewicza - Starodąbrowska) - Czerwona - Czerwonych Klonów - Lipowa - Chemiczna - KAPRO
(kursował tylko w dni robocze)16 - ORKANA - Lwowska - Starodąbrowska - Mickiewicza - 1 Maja - Krasińskiego - Krakowska - (powrót: Nowy Świat - Chopina - 1 Maja) - Kochanowskiego - ZAKŁADY MECHANICZNE
16 bis - WARYńSKIEGO - Bóżnic - Mickiewicza - 1 Maja - Krasińskiego - Krakowska - (powrót: Nowy Świat - Chopina - 1 Maja) - Kochanowskiego - ZAKŁADY MECHANICZNE
(kursował tylko w dni robocze)17 - GOLDHAMMERA - Mickiewicza - Nowodąbrowska - (powrót: Poniatowskiego - Goldhammera) - Lisia Góra - Nowe ¯ukowice - NOWA JASTRZ¡BKA
17 bis - GOLDHAMMERA - Mickiewicza - Nowodąbrowska - (powrót: Poniatowskiego - Goldhammera) - LISIA GÓRA (SZKOŁA)
(kursował tylko w dni robocze)18 - ŚWIERCZEWSKIEGO (GRANICA MIASTA) - Gumniska - Konarskiego - Narutowicza - 18 Stycznia - Bema - Bandrowskiego - Narutowicza - Konarskiego - Tuchowska - TARNOWIEC (POM)
(kursował tylko w dni robocze)19 - w dni robocze: STAROD¡BROWSKA - Kołłątaja - Dąbrowkskiego - (powrót: Lwowska - Starodąbrowska) - Gumniska - Świerczewskiego - Skrzyszów - ŁęKAWICA
w niedziele i dni świąteczne: BŁONIE (SZKOŁA) - Zgłobice - Zbylitowska Góra - Krakowska - Bema - 18 Stycznia - Narutowicza - Konarskiego - Gumniska - Świerczewskiego - Skrzyszów - ŁęKAWICA20 - SIEROTEK - Kościuszki - Ujejskiego - Dzierżyńskiego - Krasińskiego - (powrót: Krakowska - Sierotek) - Klikowska - Niedomicka - Łęg Tarnowski - ŁUKOWA
(w niedziele i dni świąteczne połowa kursów wykonywana była do ¯abna przez Niedomice)21 - ZAKŁADY AZOTOWE - Lipowa - Ostrów - WIERZCHOSŁAWICE
22 - DWORCOWA - Krakowska - Koszycka - Koszyce - Rzuchowa - PLEŚNA
23 - GOLDHAMMERA - Mickiewicza - Nowodąbrowska - (powrót: Poniatowskiego - Goldhammera) - Brzozówka - ZACZARNIE
24 - Pl. BOHATERÓW GETTA - Dębowa - Bóżnic - Mickiewicza - 1 Maja - Nowy Świat - Słowackiego - Klikowska - Pułaskiego - Szujskiego - Dzierżyńskiego - Lipowa - Czerwonych Klonów - Czerwona - Kolejowa - ZBYLITOWSKA
25 - BEMA - Bandrowskiego - Narutowicza - (powrót: 18 Stycznia - Bema) - Konarskiego - Tuchowska - Tarnowiec - Nowodworze - Radlna - Świebodzin - RZUCHOWA
(kursował tylko w dni robocze)LINIE SEZONOWE:D - RYNEK - Wróblewskiego - Krakowska - (powrót: Targowa - Kniewskiego - Szeroka - Wałowa - Wróblewskiego) - Zgłobice - DUNAJEC
P - RYNEK - Wróblewskiego - Targowa - Panny Marii - (powrót: Kniewskiego - Szeroka - Wałowa - Wróblewskiego) - Konarskiego - Tuchowska - Zamkowa - Tuwima - Tarnowskich - GÓRA ŚW. MARCINA
[ Dodano: Pon Cze 23, 2008 6:51 am ]Trasy – 1983E1 – ZAKŁADY AZOTOWE – Al. Lipowa – Dzierżyńskiego – Pułaskiego – Krakowska – (>Witosa – Kniewskiego – Szeroka>)(< Wałowa<) – Lwowska – RZęDZIN
[kursy w dni robocze]0A – ZAKŁADY AZOTOWE – Al. Lipowa – Dzierżyńskiego – Szujskiego – 1 Maja – Mickiewicza – Starodąbrowska – Lwowska – Okrężna – Świerczewskiego – Gumniska – Konarskiego – Narutowicza – Sierotek – Dzierżyńskiego – Al. Lipowa – ZAKŁADY AZOTOWE
0B – ZAKŁADY AZOTOWE – Al. Lipowa – Dzierżyńskiego – Pułaskiego – Krakowska – Narutowicza – Konarskiego – Gumniska – Świerczewskiego – Okrężna – Lwowska – Starodąbrowska – Mickiewicza – 1 Maja – Szujskiego – Dzierżyńskiego – Al. Lipowa – ZAKŁADY AZOTOWE
1 – ZBYLITOWSKA GÓRA – Zgłobice – Zbylutowska Góra – Krakowska – Narutowicza – Konarskiego – Gumniska – Świerczewskiego – Skrzyszów – SZYNWAŁD
2(1) – RZęDZIN – Lwowska – Słoneczna – Starodąbrowska – Lwowska – (> Wałowa >)(< Szeroka – Witosa<) – Krakowska – DWORCOWA
[kursy w dni robocze]2(2) – RZęDZIN - Lwowska – Słoneczna – Starodąbrowska – Lwowska – (> Wałowa >)(< Szeroka – Witosa<) – Krakowska – Kochanowskiego – ZAKŁADY MECHANICZNE „PONAR”
[kursy w dni robocze w godz. 6 – 8 i 14 – 16] 3 – STAROD¡BROWSKA – Słoneczna – Nowodąbrowska – Mickiewicza – Al. 1 Maja – Klikowska – BIAŁA
4 – RZęDZIN – Lwowska – Słoneczna – Nowodąbrowska – Mickiewicza – Al. 1 Maja – Klikowska – Elektryczna – TAMEL
[kursy w dni robocze]5 – GOLDHAMMERA – (> Wigury – Brodzińskiego>) – Poniatowskiego – Nowodąbrowska – KRZY¯
[kursy w dni robocze]6 – GOLDHAMMERA – (> Wigury – Brodzińskiego>) – Poniatowskiego – Nowodąbrowska – Krzyska – Pawęzów – Śmigno – LISIA GÓRA
7(1) – GOLDHAMMERA – (> Wigury – Brodzińskiego>) – Poniatowskiego – Nowodąbrowska – Brzozówka – Lisia Góra – Breń – ¯elazowa – Dąbrowa Tarnowska – Morzychna – Odporyszów – ¯ABNO
7(2) – GOLDHAMMERA – (> Wigury – Brodzińskiego>) – Poniatowskiego – Nowodąbrowska – Brzozówka – Lisia Góra – Breń – ¯elazowa – D¡BROWA TARNOWSKA
8 – PUŁASKIEGO – Krakowska – Narutowicza – Konarskiego – Tuchowska – Tarnowiec – Nowodworze – PORęBA RADLNA
9 – RZęDZIN – Lwowska – (> Wałowa >)(< Szeroka – Kniewskiego – Witosa<) – Krakowska – Czerwona – Al. Czerwonych Klonów – ZAKŁADY AZOTOWE
10 – ZAKŁADY MECHANICZNE „PONAR” – Kochanowskiego – Krakowska – (> Nowy Świat – Chopina>)(< Krasińskiego <) – Al. 1 Maja – Mickiewicza – Starodąbrowska – Lwowska – Orkana – Wola Rzędzińska – WAŁKI
11 – BŁONIE – Zgłobice – Zbylutowska Góra – Krakowska – (> Witosa – Kniewskiego – Szeroka >)(< Wałowa <) – Lwowska – Ładna – PODGÓRSKA WOLA
12 – PUŁASKIEGO – Szujskiego – Klikowska – Niedomicka – Łęg Górny – Ilkowice – Niedomice – ¯ABNO
13 – DWORCOWA – Krakowska – Koszycka – Koszyce Wielkie – Koszyce Małe – Rzuchowa – Szczepanowie – D¡BRÓWKA SZCZEPANOWSKA
14 – ZAKŁADY AZOTOWE – Al. Lipowa – Ostrów – Wierzchosławice – Bogumiłowice – Sieciechowice – MIKOŁAJOWICE
[kursy w dni robocze] 15 – RZęDZIN – Lwowska – Słoneczna – Nowodąbrowska – Mickiewicza – Al. 1 Maja – Szujskiego – Dzierżyńskiego – Al. Lipowa – ZAKŁADY AZOTOWE
[kursy w dni robocze]16 – ZAKŁADY MECHANICZNE „PONAR” – Kochanowskiego – Krakowska – (> Nowy Świat – Chopina >)(< Krasińskiego <) – al. 1 Maja – Mickiewicza – Starodąbrowska – Lwowska – ORKANA
[kursy w dni robocze]17 – GOLDHAMMERA – (> Wigury – Brodzińskiego>) – Poniatowskiego – Nowodąbrowska – Brzozówka – Lisia Góra – Stare ¯ukowice – Nowe ¯ukowice – NOWA JASTRZ¡BKA
17 bis – GOLDHAMMERA – (> Wigury – Brodzińskiego>) – Poniatowskiego – Nowodąbrowska – Brzozówka – Lisia Góra – Stare ¯ukowice – NOWE ¯UKOWICE
[kursy w dni robocze]18 – ZAKŁADY AZOTOWE – Al. Lipowa – Ostrów – Wierzchosławice – Bogumiłowice – ŁęTOWICE
[kursy w dni robocze]19 – ZAKŁADY MECHANICZNE „PONAR” – Kochanowskiego – Krakowska – (> Nowy Świat – Chopina >)(< Krasińskiego <) – Al. 1 Maja – Mickiewicza – (> Nowodąbrowska >)(< Starodąbrowska <) – Słoneczna – ORKANA
[kursy w dni robocze]20 – PUŁASKIEGO – Szujskiego – Klikowska – Niedomicka – Łęg Górny – Łukowa – LISIA GÓRA
21 – ZAKŁADY AZOTOWE – Al. Lipowa – Ostrów – Wierzchosławice – Szujec – Trzydniaki – Dwudniaki – Wola – Wierzchosławice – Ostrów – Al. Lipowa – ZAKŁADY AZOTOWE
[kursy w dni robocze]22 – DWORCOWA – Krakowska – Koszycka – Koszyce Wielkie – Koszyce Małe – Rzuchowa – PLEŚNA
23 – GOLDHAMMERA – (> Wigury – Brodzińskiego>) – Poniatowskiego – Nowodąbrowska – Brzozówka – ZACZARNIE
24 – KAPRO – Chemiczna – Al. Lipowa – Al. Czerwonych Klonów – Czerwona – Kolejowa – Zbylitowska – ZBYLITOWSKA GÓRA
25 – PUŁASKIEGO – Krakowska – Narutowicza – Konarskiego – Tuchowska – Tarnowiec – Nowodworze – Radlna – KŁOKOWA
[kursy w dni robocze]26 – WOJNICZ – Łukanowice – Mikołajowce – Zgłobice – Zbylutowska Góra – Krakowska – Narutowicza – Konarskiego – Gumniska – Świerczewskiego – Skrzyszów – ŁęKAWICA
27 – RZęDZIN – Lwowska – (> Wałowa >)(< Szeroka – Kniewskiego – Witosa <) – Krakowska – (> Sierotek >)(< Pułaskiego <) – Dzierżyńskiego – Al. Lipowa – ZAKŁADY AZOTOWE
[kursy w dni robocze]28 – ZAKŁADY AZOTOWE – Al. Lipowa – Ostrów – Wierzchosławice – Gosławice – Komorów – BOBROWNIKI MAŁE
29 – ZAKŁADY AZOTOWE – Al. Lipowa – Ostrów – Wierzchosławice – Szuje – Trzydniaki – Dwudniaki – Niwka – Radłów – Biskupice Radłowskie – Zabawa – Wał Ruda – Wola Radłowska – RADŁÓW
30 – GOLDHAMMERA – (> Wigury – Brodzińskiego >) – Poniatowskiego – Nowodąbrowska – Brzozówka – Lisia Góra – Breń – KOBIERZYN
[kursy w dni robocze]31 – DWORCOWA – Krakowska – (> Witosa – Kniewskiego – Szeroka >)(< Wałowa <) – Lwowska – Ładna – Podgórska Wola – Machowa – Lipiny – PILZNO
32 – PUŁASKIEGO – Krakowska – Narutowicza – Konarskiego – Tuchowska – Tarnowiec – Nowodworze – Poręba Radlna – Zabłędza – TUCHÓW
Linie sezonowe:D – STAROD¡BROWSKA – Lwowska – (> Wałowa >)(< Szeroka – Kniewskiego – Witosa <) – Krakowska – Zbylutowska Góra – Zgłobice – DUNAJEC
[kursy w sezonie letnim w pogodne dni]G – DWORCOWA – Krakowska – Zbylutowska Góra – Zgłobice – Wojnicz – Wielka Wieś – Zakliczyn – Paleśnica – Bartkowa – GRÓDEK NAD DUNAJCEM
[kursy w sezonie letnim w pogodne dni]P – STAROD¡BROWSKA – Lwowska – (> Wałowa – Witosa >)(< Szeroka – Kniewskiego <) – pl. Bema – Panny Maryi – Tuchowska – Zamkowa – Tuwima – Al. Tarnowskich – MIEJSKI PARK KULTURY I WYPOCZYNKU
[kursy w sezonie letnim w pogodne dni] [ Dodano: Pon Cze 23, 2008 6:52 am ]Trasy - 19860A – ZAKŁADY AZOTOWE – Al. Lipowa – Dzierżyńskiego – Szujskiego – Al. 1 Maja – Mickiewicza [dni świąteczne: Nowodąbrowska – Słoneczna; pozostałe dni tygodnia: Starodąbrowska – Lwowska] – Okrężna – Świerczewskiego – Gumniska – Konarskiego – Narutowicza – Sikorskiego – Dzierżyńskiego – Al. Lipowa – ZAKŁADY AZOTOWE
0B – ZAKŁADY AZOTOWE – Al. Lipowa – Dzierżyńskiego – Pułaskiego – Krakowska – Narutowicza – Konarskiego – Gumniska – Świerczewskiego – Okrężna - Lwowska [dni świąteczne: Słoneczna – Nowodąbrowska; pozostałe dni tygodnia: Starodąbrowska] – Mickiewicza – Al. 1 Maja – Szujskiego – Dzierżyńskiego – Al. Lipowa – ZAKŁADY AZOTOWE
1 – SZYNWAŁD – Skrzyszów – Świerczewskiego – Gumniska – Konarskiego – Narutowicza – Krakowska – Zgłobice – ZBYLITOWSKA GÓRA
2 – ORKANA – Słoneczna – Starodąbrowska – Lwowska - (> Wałowa >)(< Szeroka – Kniewskiego – Witosa <) – Krakowska – Kochanowskiego - ZAKŁADY MECHANICZNE "PONAR"
[kursował tylko w dni robocze] 3 – WOJSKA POLSKIEGO – Starodąbrowska – Słoneczna – Nowodąbrowska - Mickiewicza – Al. 1 Maja – Klikowska – Klikowa – BIAŁA
4 – LWOWSKA – Słoneczna – Nowodąbrowska – Mickiewicza – Al. 1 Maja – Klikowska – Elektryczna – ZKS "TAMEL"
[kursował tylko w dni robocze] 5 – GOLDHAMMERA – (> Poniatowskiego >)(< Mickiewicza <) – Nowodąbrowska – KRZY¯ (GRANICA MIASTA)
[kursował tylko w dni robocze] 6 – GOLDHAMMERA – (> Poniatowskiego >)(< Mickiewicza <) – Nowodąbrowska – Krzyska – Pawęzów – Śmigno – LISIA GÓRA
7 – GOLDHAMMERA – (> Poniatowskiego >)(< Mickiewicza <) – Nowodąbrowska – Partuły – Lisia Góra – Breń – ¯elazówka – Włosienica – Bagienica – Dąbrowa Tarnowska – Morzychna – Odporyszów – Sieradza – ¯ABNO
7 bis – GOLDHAMMERA – (> Poniatowskiego >)(< Mickiewicza <) – Nowodąbrowska – Partuły – Lisia Góra – Breń – KOBIERZYN
[kursował tylko w dni robocze] 8 – PUŁASKIEGO "STARA" – Krakowska – Narutowicza – Tuchowska – Tarnowiec – Zimna Woda – Nowodworze – Poręba Radlna – Łękawka – Piotrkowice – Zabłędza – Karwodrza – TUCHÓW
8 bis[/b] – PUŁASKIEGO "STARA" – Krakowska – Narutowicza – Tuchowska – Tarnowiec – Zimna Woda – Nowodworze – PORęBA RADLNA
9 – LWOWSKA – (> Wałowa >)(< Szeroka – Kniewskiego – Witosa <) – Krakowska – Czerwona - Czerwonych Klonów – ZAKŁADY AZOTOWE
10 – WAŁKI – Wola Rzędzińska – Orkana – Lwowska – Starodąbrowska – Mickiewicza - [w godz. szczytu: Al. 1 Maja – (> Krasińskiego >)(< Chopina – Nowy Świat <) – Krakowska – Kochanowskiego – ZAKŁADY MECHANICZNE „PONAR”] – GOLDHAMMERA
10 bis – WAŁKI GÓRÓWKA – Wola Rzędzińska – Orkana – Lwowska – Starodąbrowska – Mickiewicza – [w godz. szczytu: Al. 1 Maja – (> Krasińskiego >)(< Chopina – Nowy Świat <) – Krakowska – Kochanowskiego – ZAKŁADY MECHANICZNE „PONAR”] – GOLDHAMMERA [kursował tylko w dni robocze]
11 – POGÓRSKA WOLA – Jaźwiny – Ładna – Lwowska – (> Wałowa >)(< Szeroka – Kniewskiego – Witosa <) – Krakowska – Zgłobice – BŁONIE
12 – PUŁASKIEGO "STARA" – Szujskiego – Klikowska – Niedomicka – Łęg Górny – Partyń – Rudno – Ilkowice – Niedomice – ¯ABNO
12 bis – PUŁASKIEGO "STARA" – Szujskiego – Klikowska – Niedomicka – Łęg Górny – Partyń – Rudno – Ilkowice – Niedomice – Biskupice Radłowskie – Glów – RADŁÓW
13 – DWORZEC PKP – Krakowska – Koszycka – Koszyce Wielkie – Koszyce Małe – Rzuchowa – Szczepanowie – D¡BRÓWKA SZCZEPANOWSKA
14 – ZAKŁADY AZOTOWE – Al. Lipowa – Ostrów – Wierzchosławice – Bogumiłowice – Sieciechowice – MIKOŁAJOWICE
15 – LWOWSKA – Słoneczna – Nowodąbrowska – Mickiewicza – Al. 1 Maja – Szujskiego – Dzierżyńskiego – Al. Lipowa – ZAKŁADY AZOTOWE
[kursował tylko w dni robocze]16 – ORKANA – Lwowska – Starodąbrowska – Mickiewicza – Al. 1 Maja – (> Krasińskiego >)(< Chopina – Nowy Świat <) – Krakowska – Kochanowskiego - ZAKŁADY MECHANICZNE „PONAR”
[kursował tylko w dni robocze]17 – GOLDHAMMERA – (> Poniatowskiego >)(< Mickiewicza <) – Nowodąbrowska – Partuły – Lisia Góra – ¯ukowice – Jastrząbka – Kraków – WESOŁA
17 bis[/b] – GOLDHAMMERA – (> Poniatowskiego >)(< Mickiewicza <) – Nowodąbrowska – Partuły – LISIA GÓRA
18 – ZAKŁADY AZOTOWE – Al. Lipowa – Ostrów – Wierzchosławice – Bogumiłowice – ŁęTOWICE
19 – LWOWSKA – Słoneczna – (> Starodąbrowska >)(< Nowodąbrowska <) – Mickiewicza – Al. 1 Maja – (> Krasińskiego >)(< Chopina – Nowy Świat <) – Krakowska – Kochanowskiego – ZAKŁADY MECHANICZNE „PONAR”
[kursował tylko w dni robocze]20 – PUŁASKIEGO "STARA" – Szujskiego – Klikowska – Niedomicka – Łęg Górny – Łukowa – Śmigno – LISIA GÓRA
21 – ZAKŁADY AZOTOWE – Al. Lipowa – Ostrów – Wierzchosławice – Szujec – Trzydniaki – Dwudniaki – WIERZCHOSŁAWICE – Ostrów – Al. Lipowa – ZAKŁADY AZOTOWE
22 – DWORZEC PKP – Krakowska – Koszycka – Koszyce Wielkie – Koszyce Małe – Rzuchowa – PLEŚNA
23 – GOLDHAMMERA – (> Poniatowskiego >(< Mickiewicza <) – Nowodąbrowska – Brzezówka – ZACZARNIE
24 – KAPRO – Chemiczna – Zakłady Azotowe – Czerwonych Klonów – Czerwona – Brzozowa – Czarna Droga – ZBYLITOWSKA GÓRA
24 bis – ZAKŁADY AZOTOWE – Al. Lipowa – Chemiczna – KAPRO
25 – PUŁASKIEGO "STARA" – Krakowska – Narutowicza – Tuchowska – Tarnowiec – Zimna Woda – Nowodworze – Radlna – Świebodzin – KŁOKOWA
[kursował tylko w dni robocze]26 – ŁęKAWICA – Skrzyszów – Świerczewskiego – Gumniska – Konarskiego – Narutowicza – Krakowska – Zgłobice – Mikołajowice – Łukanowice – WOJNICZ
27 – LWOWSKA – (> Wałowa >)(< Szeroka – Kniewskiego – Witosa <) – Krakowska – (> Sikorskiego >)(< Pułaskiego <) – Dzierżyńskiego – Al. Lipowa – ZAKŁADY AZOTOWE
[kursował tylko w dni robocze]28 – ZAKŁADY AZOTOWE – Al. Lipowa – Ostrów – Wierzchosławice – Gosławice – Komorów – Rudka – Bobrowniki Małe – Siedlec – Łęka Siedlecka – RADŁÓW
29 – ZAKŁADY AZOTOWE – Al. Lipowa – Ostrów – Wierzchosławice – Szujec – Trzydniaki – Dwudniaki – Niwka – Radłów – Wola Radłowska – Wał Ruda – ZABAWA
30 – WOJSKA POLSKIEGO – Starodąbrowska – Lwowska – (> Wałowa >)(< Szeroka – Kniewskiego – Witosa <) – Krakowska – (> Sikorskiego >)(< Pułaskiego <) – Dzierżyńskiego – Pułaskiego – Szujskiego – Klikowska – Romanowicza – Krasickiego – BASEN
31 – RZęDZIN – Ładna – Pogórska Wola – Machowa – PILZNO
32 – WOJSKA POLSKIEGO – Starodąbrowska – Lwowska – (> Wałowa >)(< Szeroka – Kniewskiego – Witosa <) – Krakowska – (> Sikorskiego - Dzierżyńskiego >)(< Pułaskiego <) – Pułaskiego – Szujskiego – Klikowska – Elektryczna – ZKS "TAMEL"
[kursował tylko w dni robocze]33 – GOLDHAMMERA – (> Poniatowskiego >)(< Mickiewicza <) – Nowodąbrowska – Lisia Góra – Breń – LASKÓWKA CHOR¡SKA
[kursował tylko w dni robocze]34 – PUŁASKIEGO "STARA" – Krakowska – Narutowicza – Konarskiego – Gumniska – Świerczewskiego – Skrzyszów – Łękawica – TRZEMESNA
35 – WOJSKA POLSKIEGO – Starodąbrowska – Mickiewicza – Al. 1 Maja – (> Krasińskiego >)(< Chopina – Nowy Świat <) – Krakowska – Kochanowskiego – ZAKŁADY MECHANICZNE „PONAR”
[kursował tylko w dni robocze]36 – WOJSKA POLSKIEGO – Starodąbrowska – Słoneczna – Nowodąbrowska –Mickiewicza – Al. 1 Maja – Szujskiego – Dzierżyńskiego – Al. Lipowa – ZAKŁADY AZOTOWE
[kursował tylko w dni robocze]37 – WOJSKA POLSKIEGO – Starodąbrowska – Lwowska – (> Wałowa >)(< Szeroka – Kniewskiego – Witosa <) – Krakowska – Do Huty – „FRUKTONA"
[kursował tylko w dni robocze]38 – GOLDHAMMERA – (> Poniatowskiego >)(< Mickiewicza <) – Nowodąbrowska – Lisia Góra – Breń – Lipiny – Luszowice – LUSZOWICE DOLNE
Linie Sezonowe: P – SŁONECZNA – Starodąbrowska – Lwowska – (> Wałowa >)(< Szeroka – Kniewskiego – Witosa <) – Krakowska – Narutowicza – Tuchowska – Zamkowa – Tuwima – Al. Tarnowskich – PARK KULTURY I WYPOCZYNKU
[kursuje w sezonie letnim w pogodne dni] D – ZAKŁADY AZOTOWE – Al. Lipowa – Ostrów – Wierzchosławice – DWUDNIAKI
[kursuje w sezonie letnim w pogodne dni] L – DWORZEC PKP – Krakowska – Koszycka – Koszyce Wielkie – Koszyce Małe – Szczepanowice – Janowice – LUBINKA
[ kursuje w sezonie zimowym]Spis powstał dzięki Markowi24 Trasy – 19880A – ZAKŁADY AZOTOWE – Kwiatkowskiego – Mościckiego – Szujskiego – Al. 1 Maja – Mickiewicza – Nowodąbrowska – Słoneczna – Al. Jana Pawła II – OSIEDLE WESTERPLATTE
0B – ZAKŁADY AZOTOWE – Kwiatkowskiego – Mościckiego – (> Pułaskiego – Krakowska >)(< Sikorskiego <) – Narutowicza – Konarskiego – Gumniska – Świerczewskiego – Okrężna – Lwowska – Słoneczna – AJP – OSIEDLE WESTERPLATTE
1 – SIKORSKIEGO – (< Mościckiego – Pułaskiego – Krakowska <) – Narutowicza – Konarskiego – Gumniska – Świerczewskiego – Skrzyszów – SZYNWAŁD
2 – OSIEDLE WESTERPLATTE – AJP – Słoneczna – Starodąbrowska – Lwowska – (> Wałowa >)(< Szeroka – Bernardyńska – Bema <) – Krakowska – Kochanowskiego – ZAKŁADY MECHANICZNE „PONAR”
3 – OSIEDLE LEGIONÓW D¡BROWSKIEGO – Wojska Polskiego – Starodąbrowska – Słoneczna – Nowodąbrowska – Mickiewicza – Al. 1 Maja – Klikowska – BIAŁA
4 – LWOWSKA – Słoneczna – Nowodąbrowska – Mickiewicza – Al. 1 Maja – Klikowska – Elektryczna – ZKS „TAMEL”
5 – GOLDHAMMERA – (> Poniatowskiego >)(< Mickiewicza <) – Nowodąbrowska – KRZY¯
6 – GOLDHAMMERA – (> Poniatowskiego >)(< Mickiewicza <) – Nowodąbrowska – Krzyska – Pawęzów – ŚMIGNO
7 – GOLDHAMMERA - (> Poniatowskiego >)(< Mickiewicza <) – Nowodąbrowska – Brzozówka – Lisia Góra – Breń – ¯elazówka – Dąbrowa Tarnowska – Morzychna – Odporyszów – ¯ABNO
7 bis – GOLDHAMMERA - (> Poniatowskiego >)(< Mickiewicza <) – Nowodąbrowska – Brzozówka – Lisia Góra – Breń – KOBIERZYN
8 – PUŁASKIEGO – Krakowska – Narutowicza – Konarskiego – Tuchowska – Tarnowiec – Nowodworze – Poręba Radlna – Zabłędza – TUCHÓW
8 bis – PUŁASKIEGO – Krakowska – Narutowicza – Konarskiego – Tuchowska – Tarnowiec – Nowodworze – PORęBA RADLNA
9 – LWOWSKA – (> Wałowa >)(< Szeroka – Bernardyńska – Bema <) – Krakowska – Czerwona – Czerwonych Klonów – ZAKŁADY AZOTOWE
10 – ZAKŁADY MECHANICZNE „PONAR” – Kochanowskiego – (> Reymonta – Głowackiego – Pułaskiego – Szujskiego >)(< Krakowska – Krasińskiego <) – Al. 1 Maja – Mickiewicza – Starodąbrowska – Lwowska – Orkana – Wola Rzędzińska – WAŁKI JODŁÓWKA
10 bis – ZAKŁADY MECHANICZNE „PONAR” – Kochanowskiego – (> Reymonta – Głowackiego – Pułaskiego – Szujskiego >)(< Krakowska – Krasińskiego <) – Al. 1 Maja – Mickiewicza – Starodąbrowska – Lwowska – Orkana – Wola Rzędzińska – WAŁKI GÓRÓWKA
11 – STAROD¡BROWSKA – (< Słoneczna <) – Lwowska – Ładna – PODGÓRSKA WOLA
12 – PUŁASKIEGO – Szujskiego – Klikowska – Niedomicka – Łęg Tarnowski – Partyń – Rudno – Ilkowice – Niedomice – ¯ABNO
12 bis – PUŁASKIEGO – Szujskiego – Klikowska – Biała – Łęg Górny – Rudno – Ilkowice – Niedomice – Biskupice Radłowskie – RADŁÓW
13 – DWORZEC PKP – Dworcowa – Krakowska – Koszycka – Koszyce Wielkie – Koszyce Małe – Rzuchowa – Szczepanowie – D¡BRÓWKA SZCZEPANOWSKA
14 – ZAKŁADY AZOTOWE – Kwiatkowskiego – Witosa – Ostrów – Wierzchosławice – Bogumiłowice – Sieciechowice – MIKOŁAJOWICE
15 – STAROD¡BROWSKA – (< Słoneczna <) – Lwowska – Ładna – Podgórska Wola – ¯urawieniec – ¯D¯ARY
16 – ZAKŁADY MECHANICZNE „PONAR” –Kochanowskiego – (> Reymonta – Głowackiego – Pułaskiego – Szujskiego >)(< Krakowska – Krasińskiego <) – Al. 1 Maja – Mickiewicza – Starodąbrowska – Lwowska – ORKANA
17 – GOLDHAMMERA – (Poniatowskiego >)(< Mickiewicza <) – Nowodąbrowska – Brzozówka – Lisia Góra – Stare ¯ukowice – Nowe ¯ukowice – Nowa Jastrząbka – WESOŁA
17 bis – GOLDHAMMERA – (Poniatowskiego >)(< Mickiewicza <) – Nowodąbrowska – Brzozówka – LISIA GÓRA
18 – ZAKŁADY AZOTOWE – Kwiatkowskiego – Witosa – Ostrów – Wierzchosławice – Bogumiłowice – ŁęTOWICE
19 – ZAKŁADY MECHANICZNE „PONAR” – Kochanowskiego – (> Reymonta – Głowackiego – Pułaskiego – Szujskiego >)(< Krakowska – Krasińskiego <) – Al. 1 Maja – Mickiewicza – (> Nowodąbrowska >)(< Starodąbrowska <) – Słoneczna – LWOWSKA
20 – PUŁASKIEGO – Szujskiego – Klikowska – Niedomicka – Łęg Tarnowski – Łukowa – LISIA GÓRA
21 – ZAKŁADY AZOTOWE – Kwiatkowskiego – Witosa – Ostrów – Wierzchosławice – Szuje – Trzydniaki – DWUDNIAKI
22 – DWORZEC PKP – Dworcowa – Krakowska – Koszycka – Koszyce Wielkie – Koszyce Małe – Rzuchowa – PLEŚNA
23 – GOLDHAMMERA – (Poniatowskiego >)(< Mickiewicza <) – Nowodąbrowska – Brzozówka – ZACZARNIE
24 – SIKORSKIEGO – (> Mościckiego – Pułaskiego >) – Krakowska – Zgłobice – Zbylutowska Góra – Czarna Droga – Brzozowa – Czerwona – Czerwonych Klonów – ZAKŁADY AZOTOWE
24 bis – ZAKŁADY AZOTOWE – Kwiatkowskiego – Chemiczna – KAPRO
25 – PUŁASKIEGO – Krakowska – Narutowicza – Konarskiego – Tuchowska – Tarnowiec – Nowodworze – Radlna – Świebodzin – KŁOKOWA
26 – SIKORSKIEGO – (> Mościckiego – Pułaskiego – Krakowska >) – Narutowicza – Konarskiego – Gumniska – Świerczewskiego – Skrzyszów – Łękawica – ŁęKAWKA
28 – ZAKŁADY AZOTOWE – Kwiatkowskiego – Witosa – Ostrów – Wierzchosławice – Gosławice – Komorów – Rudka – Bobrowniki Małe – Siedlec – Łęka Siedlecka – Radłów - GLÓW
29 – ZAKŁADY AZOTOWE – Kwiatkowskiego – Witosa – Ostrów – Wierzchosławice – Szujec– Trzydniaki – Dwudniaki – Niwka – Radłów – Wola Radłowska – Wał Ruda – ZABAWA
30 – OSIEDLE LEGIONÓW D¡BROWSKIEGO – Wojska Polskiego – Starodąbrowska – Lwowska – (> Wałowa >)(< Szeroka – Bernardyńska – Bema <) – Krakowska – (> Sikorskiego >)(< Pułaskiego <) – Mościckiego – Chyszowska – Szujskiego – Klikowska – Romanowicza – Piłsudskiego – BASEN
31 – STAROD¡BROWSKA – (< Słoneczna <) – Lwowska – Ładna – Podgórska Wola – Machowa – PILZNO
32 – OSIEDLE LEGIONÓW D¡BROWSKIEGO – Wojska Polskiego – Starodąbrowska – Lwowska – (> Wałowa >)(< Szeroka – Bernardyńska – Bema <) – Krakowska – (> Sikorskiego - Mościckiego >) – Pułaskiego – Szujskiego – Klikowska – Elektryczna –ZKS „TAMEL”
33 – GOLDHAMMERA – (> Poniatowskiego >)(< Mickiewicza <) – Nowodąbrowska – Brzozówka – Lisia Góra – Breń – Laskówka Chorąska – CHOR¡¯EC
34 – SIKORSKIEGO – (< Mościckiego – Pułaskiego – Krakowska <) – Narutowicza – Konarskiego – Gumniska – Świerczewskiego – Skrzyszów – Łękawica – TRZEMESNA
35 – DWORZEC PKP – Dworcowa – Krakowska – (> Bema – Bernardyńska – Szeroka >)(< Wałowa <) – Lwowska – ORKANA
36 – ZAKŁADY AZOTOWE – Kwiatkowskiego – Mościckiego – Szujskiego – Al. 1 Maja – Mickiewicza – Nowodąbrowska – Słoneczna – Starodąbrowska – Wojska Polskiego – OSIEDLE LEGIONÓW D¡BROWSKIEGO
37 – OSIEDLE LEGIONÓW D¡BROWSKIEGO – Wojska Polskiego – Starodąbrowska – Lwowska – (> Wałowa >)(< Szeroka –Bernardyńska – Bema <) – Krakowska – Do Huty – „FRUCTONA”
38 – GOLDHAMMERA – (> Poniatowskiego >)(< Mickiewicza <) – Nowodąbrowska – Brzozówka – Lisia Góra – Breń – Lipiny – Luszowice – LUSZOWICE DOLNE
39 – SIKORSKIEGO – (< Mościckiego – Pułaskiego <) – Krakowska – Zgłobice – BŁONIE
40 – SIKORSKIEGO – (< Mościckiego – Pułaskiego <) – Krakowska – Zgłobice – Mikołajowie – Łukanowice – WOJNICZ
41 – DWORZEC PKP – Dworcowa – Krakowska – (> Bema – Bernardyńska – Szeroka >)(< Wałowa <) – Lwowska – Starodąbrowska – Wojska Polskiego – OSIEDLE LEGIONÓW D¡BROWSKIEGO