23 439 Wiadomości w 5 801 wątkach, - wysłana przez 106 użytkowników - Najnowszy użytkownik: Śledzik

Regulamin rejestracji

Administratorzy i moderatorzy podejmują starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora.

Zgadzasz się nie pisać wiadomości obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Na forum możesz założyć tylko 1 konto. Kolejne będą usuwane, a wobec pierwszego konta wyciągnięte zostaną konsekwencje.

Informacje podawane na tym forum mają charakter informacyjny, w dużej mierze na użytek prywatny. Zalecane jest nie rozpowszechnianie ich na inne fora lub strony internetowe.  

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż podanie adresu email oraz nicku jest niezbędne do utworzenia konta. Wszystkie inne informacje podajesz dobrowolnie. Twoje dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania, ani przekazywane osobom trzecim. Administratorem danych jest Galicyjskie Stowarzyszenie Miłośników Komunikacji, ul. Wyspiańskiego 22 33-310 Nowy Sącz. W każdym czasie przysługuje Ci prawo do wglądu, edycji lub usunięcia twoich danych.

Klikając odnośnik Akceptuję na dole zgadzasz się na te warunki. W każdym czasie możesz cofnąć udzielone zgody, lecz wiąże się to z utratą możliwości korzystania z twojego konta.