6 AUTOSANÓW W NOWYM S¡CZU

Zaczęty przez KrakówMPK, 11 Luty 2011, 16:11:51 16:11

Poprzedni wątek - Następny wątek

J.R.

Wszystkie autobusy zarejestrowane. Mają już naklejone numery taborowe, loga i wszystkie informacyjne naklejki. Także są już uzbrojone w kasowniki oraz kasy fiskalne.

W środę prezentacja na Rynku po czym #206 uda się na jazdy próbne po newralgicznych punktach sieci komunikacyjnej MPK Nowy Sącz.

pioerek

A o której będzie prezentacja w środę :?:

J.R.

Coś mowa była o 10:30 ale czy tak to nie wiem.

pioerek

Chciałbym je wszystkie zobaczyĆ, ale.... No właśnie, ale Targi Edukacyjne, a długo będą na Rynku, bo może bym zdążył :?:

wirnik

Ładnie proszę o fotorelacje z prezentacji  :D

J.R.

Autobusy gotowe - wymyte i dopieszczone, załogi przydzielone tak więc jutro prezentacja.

W czwartek będą na takich liniach jak 13, 17, 28, 31 i 36 - nie pamiętam na czym ostatni. W piątek chyba się 44 któremuś trafi.

Ogólnie autka są fajnie oklejone - dużo detali się nabawiły :) Małe rzeczy a podrasowany wygląd :P

Tak jeszcze z 15 dużych by pasowało, wyciąĆ PRki i jest OK. Oby jakiś projekt był w przyszłym roku.

pioerek

Ciekawie się wkomponują w nasz tabor :D  A i podniosą średnią wieku naszych autobusów :D  Czekam kiedy któryś się pojawi na 5 :)

czyngis-chan

Witam , mam pytanko czy możecie mi powiedzieĆ czy będzie i kiedy wystawienie nowych wozów na płycie rynku ??? Bardzo proszę o odpowiedź, z góry dziękuję.

Hannibal

Pan świata, świata pan
Ma katar, wpada w trans
Świata pan, patafian
Pan świata, świata pan
Ma katar, wpada w trans
Świata pan, patafian

J.R.

Zdjęcia sprzed paru dni - zaraz po tym jak przyjechały (sory za jakośĆ).















Zaraz będą kolejne zdjęcia.

[ Dodano: Sro Mar 02, 2011 7:08 pm ]
No i po prezentacji.
#203 woził dziennikarzy a potem #206 wykonał jazdy próbne i "boĆki" zostały dopuszczone do eksploatacji na liniach 8 i 9. Jedyna linia na którą otrzymały zakaz wjazdu to 11. Powód jasny - przejazd kolejowy w Barcicach - na pusto przeszedł na minimetry a przy obciążeniu nie można ryzykowaĆ. A miały pojawiaĆ się tam w niedziele - cóż zostanie solbus.

Jutro #206 robi 13 a pozostałe "boĆki" na 100% będzie na 17, 31, 36. W piątek debiut na 9 :D W końcu na tej linii będzie coś innego niż H6 jechało planowo.

#331 i #350 zostały dziś odstawione. #296 jeździĆ będzie najdalej do poniedziałku. #354 trafia na bisówkę za #296 a #358 za #331.


Hannibal

Kilka fotek z prezentacji :)

#202:


#204:


#206 i spółka:




Barcice i próba, niestety na linii 11 nie pojawi się prędko:

Pan świata, świata pan
Ma katar, wpada w trans
Świata pan, patafian
Pan świata, świata pan
Ma katar, wpada w trans
Świata pan, patafian

GregoryPeck

Przepiękne normalnie cudo :D  .  Szkoda ze nie ma wiecej takich Autosanów w MPK.
:D

pioerek

Wyglądają pięknie :D  Widziałem jak wjeżdżały do Rynku, ale z daleka i przez szybę #369 i nawet fajnie wyglądały.... Naprawdę mi się podobają :D A ich wygląd w nowym malowaniu, miodzio...

[ Dodano: Sro Mar 02, 2011 9:27 pm ]
A i maja takie fajne uchwyty, ze zdjęciami  autobusów, które dawniej kursowały (widaĆ na zdjęciach na stronie Sącza... :D )

Hannibal

Pan świata, świata pan
Ma katar, wpada w trans
Świata pan, patafian
Pan świata, świata pan
Ma katar, wpada w trans
Świata pan, patafian

pioerek


SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal