Dawne nowosądeckie pętle

Zaczęty przez J.R., 17 Czerwiec 2012, 15:58:09 15:58

Poprzedni wątek - Następny wątek

matejek

Cytat: "J.R."No ale mówimy o nowosądeckich pętlach. Jeden kurs linii 1 w soboty zawraca tam w okolicy - pętla jest mocno przebudowana ale jest.

Chodziło mi o przełom lat 50 i 60 linia nr.1 nie jeździła wtedy do ¯eleźnikowej ale właśnie kończyła wszystkie swoje kursu  koło Zamku w Nawojowej.

piła666

CytatNo i nie używany Bulwar Narwiku - pamiątka po komunikacji miejskiej do gmin: Chełmca, Podegrodzia i Łukowicy.
No a 16 do Marcinkowic?
Wiesz może do czego służył ten duży niebieski budynek obok lotniska?
Co jeszcze było na tym dworcu oprócz zlikwidowanej obok ubikacji (wiosna2006)?

Ps: Raz idąc do szkoły widziałem jak kierowca PRki stał na tej pętli ok. 7:00 w 2006r.

Cytat- Osiedle Wólki - duża nieużywana pętla na wprost ulicy Konstanty
tj. ta pętla co wychodzi na wał? Kolega mi mówił, że tam 41 kończyła jakieś kursy.

J.R.

Cytat: "piła666"
CytatNo i nie używany Bulwar Narwiku - pamiątka po komunikacji miejskiej do gmin: Chełmca, Podegrodzia i Łukowicy.
No a 16 do Marcinkowic?

A Marcinkowice to jaka gmina :?: A dwa 16 jeździła z Nowej Kolonii.

Cytat: "piła666"Wiesz może do czego służył ten duży niebieski budynek obok lotniska?

Lotnisko to w Łososinie jest a to forum o autobusach.

Cytat: "piła666"Co jeszcze było na tym dworcu oprócz zlikwidowanej obok ubikacji (wiosna2006)?

Kasa biletowa ale ubikacji tam nie było.

Cytat: "piła666"Ps: Raz idąc do szkoły widziałem jak kierowca PRki stał na tej pętli ok. 7:00 w 2006r.

Na dworcu :?: Nie rzadki to widok...

Cytat: "piła666"
Cytat- Osiedle Wólki - duża nieużywana pętla na wprost ulicy Konstanty
tj. ta pętla co wychodzi na wał? Kolega mi mówił, że tam 41 kończyła jakieś kursy.

Rany bomba - na żaden wał nie wychodzi a 41 tam nigdy nie jeździło...

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal