Koszulki GSMK itp.

Zaczęty przez pekaesiak, 1 Luty 2009, 20:16:40 20:16

Poprzedni wątek - Następny wątek

pekaesiak

Wpadłem na pomysł stworzenia GSMKowskich koszulek. Myślę, że z przodu mogłoby znajdowaĆ się logo GSMK z napisem, a z tyłu nasz nick z forum. Cena takiej koszulki to około 35 złotych. W grę wchodzą także kubki. Mam nadzieję, że napiszecie tu własne propozycje, i że oczywiście znajdą się chętni :)

Inne propozycje mam takie:
-kalendarz (12 stronnicowy ze zdjęciami np. MPK Hannibala, historycznymi miśka i moimi PKSu, bądź też 2 wersje jednostronnicowe (MPK lub PKS))
-breloczki z logiem GSMK
Co ty zrobiłeś dla GSMK?

Hannibal

Gadżety muszą byĆ  :)
Kalendarz już jest w planie - na rok 2010, ale to końcem roku będziemy go zapewne opracowywaĆ :)
Czekamy na papiery, działamy z M11 a potem prawdaż jakieś gadżety  :twisted:
Pan świata, świata pan
Ma katar, wpada w trans
Świata pan, patafian
Pan świata, świata pan
Ma katar, wpada w trans
Świata pan, patafian

J.R.

Na pewno trza:

- długopisy by rozdawaĆ załatwiając cokolwiek gdziekolwiek czyli by promowaĆ wszędzie GSMK
- koszulki i kamizelki na imprezy i różne akcje
- kalendarze - widzą mi się 3 wersje docelowo - ścienny A3 (na każdy miesiąc inna fota), biurkowy (np na 2 miesiace inna fota) i kieszonkowy - z jednej strony fota z drugiej kalendarzyk

Długopisy trzeba jakieś 2 miechy po rejestracji mieĆ, koszulki i kamizelki na drugą w tym roku imprezę, kalendarze na 2010 dopiero :)

Ale plan zaakceptowany w 100%.  :mrgreen:

pekaesiak

Ja sobie w niedługim czasie zamawiam kalendarz z fotą PKSu oczywiście, także że tak powiem, będzie to "jazda próbna".

Super, że pomysł się spodobał :)

No i oczywiście mogę gadżety "zrealizowaĆ".
Co ty zrobiłeś dla GSMK?

misiek_1984

Oczywiscie to wazny nosnik reklamy GSMK. Myslalem o tym juz wczesniej, ale stwierdzilem ze podejme temat dopiero po rejestracji. No ale Burdzio mnie uprzedzil, wiec nic dodac nic ujac :)

spex

Zapomnieliście jeszcze o smyczkach :P

Kłębek

Przyjaciele GSMK też będą mogli mieĆ takie gadżety?
Jeśli tak to się skuszę na kalendarz z fotami PKS-U.

J.R.

Gadżety oficjalne będą po rejestracji ale poza długopisami to wątpię by reszta miała byĆ za free rozdawana.

wirnik

Przy kalendarzach mogę pomóc bo to mój chleb powszedni. Poligrafia, przygotowanie do druku i druk ;)

pekaesiak

No to prosimy jakieś zniżki załatwiĆ :) Myślę, że jak przyjdzie czas to w tej sprawie pogadamy :)

Ja jak już pisałem mogę załatwiĆ koszulki.
Co ty zrobiłeś dla GSMK?

J.R.

Długopisy mogę załatwiĆ - tampodruk.

Invis

Sorry za tak niezły odkop.
Jednak wracając do tematu kalendarzy to kiedyś miałem dosyĆ fajny program do projektowania kalendarzy, a mianowicie: Ashampoo Photo Calendar, miałem na go na płytce ale gdzieś wciąłgo.. Wystarczy zarzuciĆ tam fotkami i wybraĆ układ... Pozostaje tylko kwestia druku.

Hannibal

Pan świata, świata pan
Ma katar, wpada w trans
Świata pan, patafian
Pan świata, świata pan
Ma katar, wpada w trans
Świata pan, patafian

Invis

No w sumie to masz rację, bo jakby drukowaĆ to trzeba by drukowaĆ w dużej ilości a to już duże koszta raczej
Ale co do długopisów, czy koszulek to fajny pomysł. Chętnie bym kupił T-Shirt z #317 na przykład :P

Sezamix

KOSZULKA JELCZ M11 #317
Witam,
wspólnie z J.R. zaprojektowaliśmy koszulkę GSMK'owskiej #317.
Wygląda ona następująco:

Koszt wykonania 1 szt. ok. 30 zł.
Proszę o wstępne zgłoszenia kto chce abym wiedział mniej więcej o jakiej ilości mówimy.
Jak dostanę informację od firmy to podam dokładną cenę.
Zgłoszenia: sezamix@gmail.com
Przypominam narazie nie zgłoszenia tylko kto chce.
Jak będzie można wysłaĆ zgłoszenia to napiszę.(Podejrzewam, że jutro już szczegółowo wszystko podam).
Niestety sprawy się skomplikowalły proszę poczekaĆ aż napiszę co i jak ponieważ muszę zrobiĆ małe poprawki ze względów techmicznych.]

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal