Remont #317 (zakończony)

Zaczęty przez Hannibal, 23 Październik 2009, 19:53:56 19:53

Poprzedni wątek - Następny wątek

J.R.

Akcja niespodziewana, wczoraj telefon, plan zaakceptowany. Szybka organizacja sił, zalanie zbiornika bo był pusty (wyjmowany podczas remontu) no i około 14:00 stało się. #317 obudził się z długiego snu - w pełni sił :D WidaĆ koniec prac.

A tutaj zdjecie poglądowe - świeżutkie spalinki :mrgreen:


Invis


wirnik

Jeszcze brakuje tylko mp3 z nagraniem silnika, och poezja dla ucha  :twisted:

J.R.

W czwartek, piątek i dziś ekipa stoczyła zaciekły bój z Migiem. Efekty walki na zdjęciach. Poręczy częśĆ jest na miejscu, drzwi są ale do regulacji jeszcze, nadal ogarniane jest miejsce pracy kierowcy - między innymi montuje się okno (jeszcze nie jest wciśnięte do końca).





Bonus działania oświetlenia (migacze są włączone ale wiadomo - ciężko uchwyciĆ wszystko jak trzeba)


Mikołaj NS

Chyba rok produkcji będziecie musieli zmieniĆ  na 2011/12. :)

Achtung

Prace trwały 3 dni: w środę dokończono montaż drzwi, w czwartek zostały zamontowane i podpięte przednie reflektory, dzisiaj zamontowano sporą częśĆ poręczy, listwy pionowe również są już na miejscu tak jak i ramiona lusterek, wsadzono okno kierowcy oraz sprawdzono instalacje powietrzną sterującą drzwiami.










:D

Sezamix


Invis

Właśnie miałem o to samo zapytaĆ, wyregulowaliście już drzwi?

Achtung

Tak drzwi działają tak jak należy, otwierają się i zamykają :P

Sezamix

A będzie jakaś prezentacja dla osób nie należących do GSMK, a będących na forum?

J.R.

Jest dobrze :D
Jak koledzy wczoraj napisali bardzo dużo przybyło. Dziś na miejsce wróciły nagrzewnice, trwa montowanie poręczy od sufitu do siedzeń. Z przodu mamy 2/3 zderzaka i wreszcie zdemontowaliśmy deskę kierowcy - w celach regeneracji :)










Achtung


Invis

Ktoś tu nie dowierza? My tylko pytamy :D
Jeszcze trochę płynności im brakuje

J.R.

Cytat: "Invis"Ktoś tu nie dowierza? My tylko pytamy :D
Jeszcze trochę płynności im brakuje

No to trzeba było przyjśĆ i wyregulowaĆ... Fajnie pisaĆ a nie robiĆ.

Regulacja zajmuje dużo czasu, jest z tym trochę zabawy. Dzisiaj czas spożytkowaliśmy na inne rzeczy, drzwi będziemy regulowaĆ kiedy indziej.

Invis

J.R. no wiem o tym miałem to właśnie na myśli, że trzeba jeszcze wyregulowaĆ... Przecież was nie poganiam

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal