II Zlot autobusów zabytkowych w Rzeszowie
Po raz drugi mieliśmy przyjemność wziąć udział w zlocie organizowanym przez MPK Rzeszów. W tym roku udaliśmy się tam dwoma naszymi Autosanami. Po dojechaniu na miejsce w piątek, nasza H9-35 wyruszyła do obsługi linii specjalnych 81 i 82. Niestety już na pierwszym kursie pojawiły się duże problemy w kursowaniu owych linii spowodowane olbrzymimi korkami na ulicach Rzeszowa. Nasz „Melon” podczas całego zlotu również miał swoje zadanie, a mianowicie pełnił role autobusu transferowego dla załóg wszystkich autobusów które przybyły na zlot. Mieliśmy też okazje gościnnie obsłużyć Jelcza M11 z Łodzi na jednym kursie z pętli „Pienińska”.
W sobotę natomiast o godzinie 14:00 rozpoczęła się wystawa na terenie zajezdni przy ul. Lubelskiej. Stąd też o godzinie 16:00 wyruszyła parada ulicami Rzeszowa, w której wzięły wszystkie pojazdy które przybyły na zlot. Goście mogli zająć miejsce w każdym autobusie i udać się w wspólną podróż.
Po zakończonym zlocie autobusy powróciły w niedziele do Nowego Sącza.




