22 963 Wiadomości w 5 448 wątkach, - wysłana przez 100 użytkowników - Najnowszy użytkownik: Pawel_09
collapse collapse

* Facebook


Autobusy Nowego Sącza

GSMK

Kto jest online

  • Kropka Gości: 21
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Brak użytkowników online.

Galicyjski Portal Komunikacyjny


Galicyjskie Stowarzyszenie Miłośników Komunikacji w Nowym Sączu
wita na Galicyjskim Portalu Komunikacyjnym


Autobusy na różne okazje!

W związku z napływającymi do nas pytaniami o możliwość wynajęcia naszych autobusów informujemy, że Stowarzyszenie nie prowadzi działalności gospodarczej, więc nie ma prawnej możliwości wynajęcia wozu.

Istnieje natomiast możliwość użyczenia autobusu.

Aby dowiedzieć się więcej należy napisać e-mail na autobus@gsmk.org.pl2 Grudzień 2019, 18:44:16 18:44 wysłana przez Invis | Wyświetleń: 12 | Komentarze: 0

To już nasza mała tradycja - Galicyjskie Stowarzyszenie Miłośników Komunikacji wraz z MPK Nowy Sącz po raz kolejny ma przyjemność zaprosić na wyjątkową przejażdżkę zabytkowym autobusem z niecodziennym gościem. Mikołajkowy Autobus wyruszy na trasę linii 7 i 23 już w najbliższy piątek, 6 Grudnia.
Zapraszamy tych małych i tych dużych pasażerów na pokład, gdzie na wszystkich będą czekać słodycze i świąteczna atmosfera  :D

10 Październik 2019, 15:54:44 15:54 wysłana przez Dyrektor | Wyświetleń: 9 | Komentarze: 0

Półtora roku trwała kompleksowa przebudowa Dworca MPK przy ulicy Kolejowej. Po starych zabudowaniach nie ma już śladu, a w ich miejscu powstał nowoczesny piętrowy budynek. Od jutra, 11.10 pasażerowie będą mogli zapomnieć o tymczasowych stanowiskach odpraw autobusów i w pełni korzystać z nowego Dworca. W obiekcie znajdują się m. in.: poczekalnia, Punkt Obsługi Klienta, toalety, biletomat oraz różne punkty usługowe. Wszystkie stanowiska są zadaszone oraz posiadają tablice informujące o najbliższych odjazdach.


fot. MPK Nowy Sącz
Strony: 1 2 [3]

Nasze autobusy

Autosan H9-35

Jelcz M11

Jelcz L090M

Jelcz-Berliet PR110U

Autosan H6-20.02

* Nasi Partnerzy


MPK Nowy Sącz'
Agencja Reklamowa 3es
Stowarzyszenie 'Dla Miasta'